LiquidCD

LiquidCD 2.08

Mały i zdolny program do nagrywania płyt CD i DVD

LiquidCD potrafi nagrywać zarówno zwykłe płyty z danymi, jak również dyski wideo, muzyczne i ze zdjęciami. Może również wypalać obrazy dysków dla konsol. Obsługiwane są wszystkie formaty płyt obsługiwane przez nagrywarkę komputera. Interfejs programu jest bardzo prosty i intuicyjny. Niestety nie można ingerować w żadne ustawienia programu, ale pozostawia on użytkownikowi możliwość ustawienia parametrów nagrywania płyt. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Duża ilość nagrywanych formatów
  • Prostota obsługi

Wady

  • Brak możliwości ingerencji w ustawienia

Bardzo dobry
8

LiquidCD potrafi nagrywać zarówno zwykłe płyty z danymi, jak również dyski wideo, muzyczne i ze zdjęciami. Może również wypalać obrazy dysków dla konsol. Obsługiwane są wszystkie formaty płyt obsługiwane przez nagrywarkę komputera. Interfejs programu jest bardzo prosty i intuicyjny. Niestety nie można ingerować w żadne ustawienia programu, ale pozostawia on użytkownikowi możliwość ustawienia parametrów nagrywania płyt.

LiquidCD to program dla oczekujących szybkiego i nieskomplikowanego narzędzia do nagrywania płyt. Nie posiada zaawansowanych opcji, ale całkiem nieźle sprawdza się w codziennym użytkowaniu.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na Mac

Więcej
LiquidCD

Download

LiquidCD 2.08